Skocz do zawartości
BIP.gov.pl

Kontakt

MZGOK Spółka z o.o.
Ul. Sulańska 13
62-510 Konin

tel. (0-63) 246 81 79
fax. (0-63) 246 92 91

Godziny pracy biura: 
od poniedziałku do piątku: 7:00 - 15:00

MZGOK Sp. z o.o. korzysta z Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) na platformie ePUAP.
Adres skrytki ESP wskazanej do przesyłania pism w formie dokumentów elektronicznych:
/MZGOK_KONIN_SPZOO/SkrytkaESP
 
Sekretariat 
sekretariat@mzgok.konin.pl
Tel.(0-63) 246 81 79 wew. 100
Tel. 601 610 520
 
Biuro Obsługi Klienta
bok@mzgok.konin.pl
Tel. (0-63) 246 83 85
Tel. 605 273 453
 
Biuro Zarządu
b.zarzadu@mzgok.konin.pl
Tel. 605 865 296

Henryk Drzewiecki
Prezes Zarządu
prezes@mzgok.konin.pl

Elżbieta Streker-Dembińska
Dyrektor Techniczny
dyr.techniczny@mzgok.konin.pl
Tel. 781 641 959
 
Szymon Kocioruba
Główny Technolog Gospodarki Odpadami
s.kocioruba@mzgok.konin.pl
Tel. 605 035 270

Beata Cegielska
Główny Księgowy
b.cegielska@mzgok.konin.pl

Magdalena Kowalczyk
Kierownik Działu Ochrony Środowiska i Obsługi Klienta
kier.os@mzgok.konin.pl

Paweł Korytkowski
Kierownik Działu Zaopatrzenia i Administracji
p.korytkowski@mzgok.konin.pl
 
Ireneusz Jeńć
Kierownik Utrzymania Ruchu
i.jenc@mzgok.konin.pl
 
Piotr Nienartowicz
Kierownik Produkcji ZTUOK
p.nienartowicz@mzgok.konin.pl
 
Marcin Gałan
Kierownik Waloryzacji i Zestalania
m.galan@mzgok.konin.pl
 
Dariusz Ciepliński
Kierownik Sortowni
d.cieplinski@mzgok.konin.pl
 
Karol Nowakowski
Kierownik Składowiska i Kompostowni
k.nowakowski@mzgok.konin.pl
Szymon Kocioruba
2021.03.01